Koncepcja Piękna (Agena)  to miejsce wyjątkowe, które istnieje od 2007 roku.

Dla Was zmieniamy się na lepsze. W 2023 roku zrobiliśmy rebranding naszej firmy; Agena stała się Koncepcją Piękna.

Doświadczenie, bezpieczeństwo, profesjonalizm, ciepła atmosfera to cechy, które definiują nasz salon. Dzięki zaufaniu jakim nas obdarzyliście, działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jesteśmy dla Państwa i z pełnym zaangażowaniem dbamy o naszych Klientów.  Pasja z jaką wykonujemy nasz zawód oraz odpowiedzialność gwarantuje indywidualne podejście do każdej klientki i klienta.

Koncepcja piękna to miejsce, w którym  oferujemy zabiegi lecznicze i wspomagające leczenie chorób dermatologicznych. W ofercie znajdziesz zabiegi spowalniające procesy starzenia, nawilżające, relaksacyjne oraz oczyszczające.  Każda terapię dobieramy odpowiednio do oczekiwań klientki.

W naszym salonie zapomnisz na chwilę o problemach. Przy relaksacyjnej muzyce zadbamy o Twoje ciało dając mu ukojenie, a poddając się terapii antycellulitowej, skutecznie pomożemy Ci w zlikwidowaniu niechcianej pomarańczowej skórki. Podpowiemy w jaki sposób uaktywnić się sportowo i dietetycznie.  

 

Zapraszamy do śledzenia naszego funpage na Facebooku oraz Instgramie, znajdziesz tam najbardziej aktualne informacje.

 

mgr Anna Mułenko absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku kosmetologia ze specjalizacją anti-age.  Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza jaką zdobyła w trakcie nauki pozwala na profesjonalne i merytoryczne przedstawienie korzyści procedur zabiegowych.  Umiejętność doboru odpowiednich terapii z uwzględnieniem stanu zdrowia i skóry klientki zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej na wydziale medycznym GWSH. 

Oprócz studiów ukończyła wiele kursów i szkoleń, które pozwalają poszerzać ofertę i atrakcyjność zabiegów. 

 

mgr Karolina Moroń swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych kliniakach medycyny estetycznej i laseroterapii. Umożliwiło jej to poznanie wielu zaawansowanych technologii i nieustanne poszerzanie wiedzy. Celem jej pracy jest poprawa samopoczucia klienta, zadbanie o zdrowie jego skóry i tym samym wyzbycie się kompleksów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i  otacza go profesjonalna opieką. Podczas pracy ważne jest dla niej bezpieczeństwo, higiena i rzetelność. Stara się też rozwiązać pojawiające się problemy i dokładnie odpowiada na pytania.

 

NASZA OFERTA:

TWARZ, CIAŁO, DŁONIE i STOPY, OPRAWA OKA, EPILAJCA LASEROWA

 

Pracujemy na atestowanych sprzętach kosmetycznych oraz dobrej jakości kosmetykach. Poddając się naszym dłoniom poczujesz głęboki relaks a Twoja skóra będzie odżywiona i pełna blasku.

Slide
banerek_tlo.jpeg